Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач України – 2014» Друк e-mail

Книга – найбільш складне і величне диво, створене людиною. Книга …Вона має магічну силу, здатна хвилювати, радіти, розгнівати. Вона розвиває розум, гартує характер, виховує почуття, навчає широкого мислення , великого мистецтва – бути Людиною!  Читаючи, ми уявляємо себе чарівниами, здатними розуміти мову речей, рослин і тварин. А скільки дивовижних таємниць відкривається завдяки книгам! Скільки безцінних скарбів трапляється на шляху читачів!

Стало доброю традицією в бібліотеці МШВ № 1 Дубровицької ЦСПШБ проводити Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач України», де зустрічаються найактивніші читачі – учні 6 – 8 класів Дубровицької ЗОШ № 1 I-III ступенів.

Конкурс проходить з метою заохочення дітей до читання, виявлення читацьких уподобань, популяризації найкращих зразків української та світової літератури, щоб привернути увагу громадськості, діячів державних установ та всіх небайдужих.

Перший етап  Конкурсу проходив в теплій, дружній атмосфері, де крім конкурсантів були присутні їхні друзі , вчителі української  і світової літератури. Учні представляли себе, свої уподобання, свою улюблену книгу. Відбір найкращих читачів здійснювався за кількістю прочитаних книг, послідовністю висловлювання власної думки, інтерпретацією однієї з прочитаних книг, своєю ерудицією та вмінням захоплююче розповідати, втілюючись в образи героїв. Члени журі оцінювали найкращу презентацію книги, а твори із позашкільної програми здобували додаткові бали.

Переможців першого етапу Конкурсу: Архипова Андрія – учня 6 класу , Бовгирю Мирославу - ученицю 7 класу та Гириловича Максима  - учня 8 класу відзначено  дипломами  «Найкращий читач – 2014 року». 16 березня 2014 року ці учні продовжать боротьбу в другому районному етапі Конкурсу. Бажаємо їм успіхів!{jcomments on}