Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач України – 2015» Друк e-mail

Книга – найбільш складне і величне диво, створене людиною. Книга …Вона має магічну силу, здатна хвилювати, радіти, розгнівати. Вона розвиває розум, гартує характер, виховує почуття, навчає широкого мислення , великого мистецтва – бути Людиною!  Читаючи, ми уявляємо себе чарівниами, здатними розуміти мову речей, рослин і тварин. А скільки дивовижних таємниць відкривається завдяки книгам! Скільки безцінних скарбів трапляється на шляху читачів!

Стало доброю традицією в бібліотеці МШВ № 1 Дубровицької ЦСПШБ проводити Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач України», де зустрічаються найактивніші читачі – учні 6 – 7 класів Дубровицької ЗОШ № 1 I-IIIступенів.

Конкурс проходить з метою заохочення дітей до читання, виявлення читацьких уподобань, популяризації найкращих зразків української та світової літератури, щоб привернути увагу громадськості, діячів державних установ та всіх небайдужих.

Перший етап  Конкурсу проходив в теплій, дружній атмосфері, де крім конкурсантів були присутні їхні друзі , вчителі української  і світової літератури. Учні представляли себе, свої уподобання, свою улюблену книгу. Члени журі оцінювали найкращу презентацію книги. Відбір найкращих читачів здійснювався за кількістю прочитаних книг, послідовністю висловлювання власної думки, інтерпретацією однієї з прочитаних книг, своєю ерудицією та вмінням захоплююче розповідати, втілюючись в образи героїв.

Хорошими виступами порадували учні 6 – А класу: Лясковець Артем ( В. Нестайко “Пригоди в лісовій школі”), Воробей Тетяна (Ізабель Абеді “Лола шукає подругу”), учениця 6 – б класу Антосюк Ангеліна ( О. Слоньовська “Дівчинка на кулі”).

А переможцівКонкурсу:Федорова Назара – учня 7класу , Гаврилюк Ліну - ученицю6-Бкласу та Бордакову Анастасію – ученицю 6-Бкласу відзначено  дипломами  «Найкращий читач України – 2015року»за зайняте друге місце у районному етапі Конкурсу.

Бажаємо їмміцного здоров’я і  успіхіву навчанні!

{jcomments on}