До 202-річниці від дня народження Т.Г.Шевченка Друк e-mail

9 березня 2016 року в бібліотеці МШВ № 1 з учнями початкових класів Дубровицької ЗОШ I-III ступенів № 1 проведено літературний ранок «Струни Кобзаревого серця».Метою заходу було торкнутися серцем Шевченківських творів, пройнятися їх духом, виховання в учнів любові і шани до геніального сина України.  З виступів бібліотекаря Пляшко В. О.  і  вчителя початкових класів ЗОШ I-III ступенів № 1 Адамчук Галини Петрівни учні дізналися багато цікавого про нелегкий життєвий і творчий шлях великого Кобзаря, про його безмежну любов до України та її народу. Присутні були зачаровані високим рівнем декламації учнями поезії Т.Шевченка під назвою «Почитаймо рідне слово зі сторінок Кобзаря».

Із задоволенням учні переглянули відеоролик з циклу «Обличчя української історії» «Тарас Григорович Шевченко», відеопрезентації про цікаві факти з життя поета «Дітям про Т. Г. Шевченка», проведена літературна гра-вікторина «Турнір Шевченкознавців», зроблена виставка літератури «Шевченкове слово живе» і творчих робіт (малюнків) учнів «Шевченковий світ в буянні фарб».  На святі прозвучали пісні на слова Т.Шевченка «Зоре, моя вечірняя», «Думи, мої думи».Минуло багато років від дня народження Шевченка – славногосина українського народу, але й сьогодні його слово живе між нами. Кожне слово Тараса Григоровича Шевченка, ніби із сьогоднішнього дня. Читайте його твори. Вони допоможуть осмислити минуле та зазирнути в майбутнє, відкрити для себе нове в мудрих рядках його творчості.