Всесвтній день туризму Друк e-mail

27 вересня Всесвітній день туризму, не оминуло це свято і нашу бібліотеку , яка разом із бібліотеками міста взяли участь у   бліц-турнірі «Вивчай і знай свій рідний край», проведеного районною дитячою бібліотекою.

А ще – це гра – випробування начитаності, ерудованості, витривалості та вміння грати у команді. Участь у грі ерудитів взяло три команди: учні нашої школи, учні Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2; учні Дубровицького НВК «Ліцей школа І-ІІ ступенів», кожна з яких складалася з п’яти чоловік. На початку господиня «Читай – міста» Бондаренко Світлана Володимирівна коротко розповіла про давню історію нашого міста Дубровиці. Детальніше про історію рідного краю учні мали змогу довідатись з матеріалів, представлених у краєзнавчому куточку районної бібліотеки для дітей. Розпочався турнір з розминки, яка складалась з представлення команд, складання карти України з пазлів та миттєвої відповіді кожної з команд на три питання. В основній грі, командам довелось давати відповідь вже на одинадцять запитань. Проте, на роздуми до кожного з них давалась одна хвилина.  Перше місце, набравши найбільшу кількість балів за всі етапи змагань, виборола команда «Калинонька» нашої школи. Проте, як завжди, перемогла дружба та незгасима жага до знань, яка й приводить молоді та світлі голови у «Царство бібліотек». На останок, усім гравцям вручили по сувенірній чашці, приуроченій до Дня туризму, та побажали успіхів у навчанні.