Байки Л. Глібова – чудова скарбниця мудрості Друк e-mail

Під такою назвою 6 лютого 2017 року в бібліотеці МШВ № 1 з учнями Дубровицької ЗОШ I– IIIст. №1  3 – А класу (класовод Клюйко Г. А.) була проведена літературна година до 190 - річчя від дня народження великого чарівника української байки Леоніда Глібова.Мета заходу: розширити знання учнів про життя і творчість байкаря, особливості його байок; збагачувати словник, розвивати образне мислення;

заохочувати до читання байок; вчити удосконалювати вміння читати в особах; розвивати спостережливість, увагу;  виховувати інтерес до культурної спадщини українського народу. Учні, переглянувши фільм «Життя Леоніда Глібова», дізналися цікаві факти з біографії видатного українського байкаря, з захопленням слухали аудіозаписи найвідоміших байок Л. Глібова, які відрізняються дотепним гумором,щирістю, досконалістю художньої форми:«Коник – стрибунець», «Лебідь, щука і рак», «Вовк і ягня», «Зозуля і півень», «Щука», «Чиж і голуб», «Жаба і віл», дивилися мутфільм на сучасний лад за мотивами байки «Бджола і муха». Цікаво було проведено з учнями інсценування байки Л. Глібова «Осел і лев» (дійові особи та виконавці: Осел – Яцута Олеся, Лев – Стріла Мирослава, автор – бібліотекар), а ще – учні  читали акровірші, поезію, загадки, слухали пісню «Стоїть гора високая.»  на слова вірша Леоніда  Глібова «Журба». Була оформлена книжкова виставка «У світі байок Л. Глібова».  Отож, любі друзі, читайте, насолоджуйтеся й переймайте закладену в байках глибинну мудрість, а в піснях – тонку лірічність. Це безперечно стане вам у нагоді.