«Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах! Друк e-mail

У конкурсі дитячого малюнку «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!», організованого українською асоціацією працівників бібліотек для дітей і Громадським рухом Миколи Томенка «Рідна країна» взяли участь користувачі нашої бібліотеки, члени гуртка

«Чарівний пензлик»( учні 2-8 класів Дубровицької ЗОШ № 1). З 12 жовтня по 20 листопада 2017 року усі бажаючі представляли свої творчі роботи на бібліотечній виставці малюнків «Рідна країна – безпечна країна». За допомогою конкурсу діти мали змогу не лише показати свої здібності і таланти, а й  наголосити на важливість знання і дотримання правил дорожнього руху, культури поведінки на вулиці; профілактиці дитячого дорожньо-транспортного травматизму, сприяння збереженню життя і здоров’я дітей. Були відзначені хороші роботи членів гуртка «Чарівний пензлик» Книгиницької Мар’яни, Кібук Олександри, Смужевич Анастасії (учениць 8 класу), Малафей Аліни (учениці 5-А класу),  Чмуневич Анастасії (учениці 5-Б класу), Волошиної Ілони  і Король Кароліни (учениць 4-А класу), Кохтюк Богдани і Бекасюк Богдани  (учениць 4-Б класу), Капітан Анастасії (учениці 2-А класу). За підсумками Iетапу конкурсу перше місце виборов малюнок 10-річного Лясковця Станіслава учня 5-А класу. Робота переможця направлена для участі у наступному районному етапі конкурсу.