Майстер – клас «Закладка для книги «Монстрик» Друк e-mail

20 листопада 2017 року бібліотекарем був проведений бібліотечний урок «Виготовлення закладки для книги»  з учнями 1-го класу Дубровицької ЗОШ № 1.  Метою уроку було: дати загальні уявлення про папір, його виробництво та призначення; навчити послідовності дій під час виготовлення виробів з паперу; розвивати охайність,

самостійність, взаємодопомогу; виховувати бережливе ставлення до паперу, економне використання матеріалів і дотримання техніки безпеки під час роботи. Урок розпочався з віршованого привітання до учнів і перевірки готовності їх до уроку. З цікавістю слухали учні вступну бесіду бібліотекаря про виникнення книги, значення її в житті людини, правила користування книгою і підручником,  про різні види книжкових закладок та їх призначення. Учні переглянули відео-фільм про послідовність виготовлення книжкової закладки. А щоб діти не відчували втоми, для них  проводилися під веселу музику фізкультхвилинки. Кожен учень з великим задоволенням виготовив свою незвичайну, яскраву і дуже стильну закладку «Монстрик». А допомагали учням у виготовленні закладки їхні вихователі групи продовженого дня  Рабчевська  Світлана та  Сайчишина  Ірина .