«Наші герої не вмирають ніколи!» Друк e-mail

21 листопада Дубровицька ЗОШ №1 разом з усією Україною відзначала День Гідності та Свободи України. Цього дня була проведена  загальношкільна лінійка присвячена героїчним подвигам українських воїнів, боротьбі за територіальну цілісність і незалежність України «Наші герої не вмирають ніколи!».

На захід були запрошені учасники АТО герої нашої школи Лисенко І.А. та Клімчик В.М. Діти подякували їм за те, що вони з мужністю, наполегливістю й вірою в краще майбутнє, стали на захист нашої Батьківщини.Героїв Майдану і воїнів-захисників України, котрі загинули за світле майбутнє України, згадали хвилиною мовчання. Проникливо, до сліз було прочитано «Бесіда із бійцем АТО».Бібліотекареморганізованотематичну виставку літератури «Хто вмирає в боротьбі– в серцях живе навіки!».На якій представлена література та статті з періодики про героїв АТО, а також герої нашого району, які загинули за Україну. Усі ми сподіваємося, що найзаповітніше бажання українців сьогодні – жити під мирним небом України здійсниться обов’язково. Бажаємо усім миру, благополуччя, любові та достатку!Хай живе Україна! Слава Україні – Героям слава!