Мої улюблені книжки Друк e-mail

Цікаво і змістовно пройшов Тиждень книги у 1-Б класі Дубровицької ЗОШ №1. Адже книга –це віконце у дивовижний світ. Вона веде усіх чарівними та мудрими стежками й завжди повчає. На бібліотечному  уроці  учні ознайомилися з історією виникнення книги, з її складовими частинами, із правилами користування,

з бібліотеками України і світу. Працювали у парах і в групах, розповідали про свої книги, виготовляли закладки. Найцікавіше малечі було працювати над створенням інтерактивної книги леп-бука «Мої улюблені книжки», яка тривала протягом тижня на уроках і на групі подовженого дня. На завершення тижня учні  відвідали бібліотеку.  Бібліотекар Валентина Оверківна ознайомила із новинками дитячої літератури. Учні мали можливість переглянути книжки і поринути у цікавий світ.  Діти прийняли участь  у акції «Подаруй книгу бібліотеці», яка тривала протягом тижня.