Статистика

Кобзарем ми його звемо! Друк e-mail

Щороку в березні ми вшановує свого Генія і Пророка, який став символом України - Тараса Григоровича Шевченка.  З метою гідного відзначення 205-річниці з дня народження великого поета і мислителя  7 березня у приміщенні бібліотеки МШВ № 1 проведено літературну годину  з учнями  3-А класу "Кобзарем ми його звемо", який супроводжувався  слайд-презентацією та відео-роликом про життя і творчість Т.Г.Шевченка. Далі всім присутнім було запропоновано вікторину «Чи я знаю твори Т.Г.Шевченка ?». Вірші Шевченка читали всі присутні: і вчителі, і діти, і батьки. Ще розгадували кросворд, читали прислів'я. 

Бібліотекар Валентина Оверківна оформила  книжкову виставку "Чуємо тебе, Кобзарю, через століття" та виставку малюнків «Поезія Т. Г. Шевченка у малюнках», виконаних учнями 3-А класу.  Подарована батьками  книга "Кобзарик для маленьких патріотів України", поповнить книжкову колекцію бібліотеки  і буде в нагоді для користування учням і вчителям школи.Наша класна родина запевняє: «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття, і голос твій нам душі окриля…»