«Як не любити зими сніжно – синьої…» Друк e-mail

altХоча зима дуже холодна пора року, та всі діти люблять зиму. «Як не любити зими сніжно – синьої», саме під такою назвою 8 лютого 2013 року в приміщенні читальної зали бібліотеки МШВ № 1 проведено свято зими з учнями 2 – А класу ЗОШ № 1. Метою цього заходу було : поглибити знання школярів про зиму, її прикмети; навчити придивлятися до навколишнього  світу; розвивати у дітей почуття прекрасного у ході слухання творів, віршів та музики на зимову тему,  розвивати образну уяву, прищепити любов до рідного краю, турботливе ставлення до природи.

Цікаво і змістовно  проходило це свято. Учні обмінювалися цікавими інформаціями за своїми спостереженнями про зимові місяці, читали вірші, відгадували загадки, підготували і розповідали цікаві оповідання « Зима у моєму місті», «Зима у лісі», казки про захоплюючі пригоди головних героїв пори року  зими, слухали уривок із п’єси Дж.Верді « Пори року. Зима», інсценували вірші Л Українки « Мамо, іде вже зима», С. Черкасенка  « Зима і весна». Із задоволенням учні переглянули відео презентацію картин художників : « Зима – чарівниця», « Зимова казка», « Зимовий сон», « Зимовий ліс» та інші. Готуючись до свята, учні підготували  свої малюнки  і аплікації на тему « Зимові пейзажі».

altalt

Про святкування зимових свят  розповідала учням вчитель початкових класів Буткевич Л. Р. А про цікавий звичай, пов'язаний із святом Стрітення ( 15 лютого ), випікання печива у вигляді пташок – « жайворонків », розповіла бібліотекар Пляшко  В. О. Учні довідалися, що саме за давніми легендами, ця пташка народилася із сонячного жару, прокидається разом із сонцем і своїм срібним голосочком сповіщає, що вже скоро прийде весна. А ще -  жайворонки несуть на своїх крилах золоті ключі, якими зиму замикають і відмикають весну.

altalt

На завершення свята, всіх присутніх пригощали солодощами, печивом « жайворонками», звучали мелодії з пісень про зиму.

Бібліотекар МШВ № 1 Дубровицької ЦСПШБ Пляшко Валентина Оверківна