«Найкращий читач 2013 року» Друк e-mail

«Найкращий читач 2013 року»Чим живуть читаючі бібліотеки МШВ № 1,  які книжки вони читають, можна було  дізнатись завдяки першому етапу всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач 2013 року», який проходив під назвою « Мрій ! Читай ! Перемагай ! 20 лютого 2013 року. Цей конкурс є відкритим, проводиться щороку,  як творче змагання і щоразу збирає велику кількість учасників, які бажають розповісти про себе і свої літературні вподобання.

Вісімнадцять  учнів 6 та 7 класів прийняли участь у конкурсі, де їм було потрібно спершу розповісти про себе ,  про свої захоплення,  потім розрекламувати  улюблену книгу так, щоб її захотіли прочитати присутні і завершував змагання фінальний конкурс – гра-ерудит «Біля книжкової полиці».

Виступаючі діти довели, що вони багатогранні і творчі особистості. Вони розповідали про себе у віршованій формі та ділились планами на майбутнє. Кожен з них мав свою неповторну родзинку, яка у вболівальників викликала оплески.

Хорошими виступами порадували: Прокопчук Вікторія ( В Нестайко. «Дивовижні пригоди в Лісовій школі»), Степанюк Ліана (  О. Бригинець «Анжеліка – принцеса Анру»),   Мулько Олександр ( Д Дефо « Робінзон Крузо»), Бовгиря Мирослава ( Т.Тімайєр « Хроніки шукачів світів»), Мельничук Ірина ( Л. Керролл « Аліса в Країні Чудес»), Антосюк Владислава ( Ж. Верн.» Діти капітана Гранта»), Гирилович Максим  ( Дж. Толкін « Хобіт»), Смолянець Дмитро ( Ж. Верн « Таємничий острів»), Клюйко Іванна ( Дж.Лондон « Любов до життя»), Хомич Інна ( Ел. Лейсі « Князь серед них»), Котяш Софія ( Л. Чарська « Чаклунка з останньої парти»), Кузло Оксана ( П. Загребельний « Роксолана»), Воротнюк Аліна ( А. Седакова « Канікули з Еліс»), Кононюк Маряна ( « Чарівник Смарагдового острова»). Переможцями першого етапу конкурсу стали: учениця 7 класу Вальковець Вікторія ( Р.Распе « Пригоди барона Мюнхаузена»)  і учениця 6 класу Степанюк Аліна ( Л.Воронина « Таємниця пурпурової планети»). Вітаємо переможців і бажаємо їм успіхів у другому районному етапі конкурсу «Найкращий читач України», який відбудеться в районній бібліотеці для дітей 10 березня  2013 року.

{jcomments on}

"Get the Flash Player" "to see this gallery."