Мовні перлини для кожної дитини Друк e-mail

День української писемності та мови – свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем – це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора – літописця. В цей день за традицією : покладають квіти до пам’ятника Несторові  - літописцю; відзначають найкращих популяризаторів українського слова; заохочують видавництва, які випускають літературу українською мовою; стартує Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, проводяться виховні заходи.

В рамках цього свята в бібліотеці МШВ № 1 Дубровицької ЦСПШБ бібліотекарем Пляшко В.О. проведені зустрічі з учнями  1 класу  (вчитель Ніка М.М), 2 класу (вчитель Хомич Н.І.) ЗОШ № 1.

Метою заходу було: ознайомлення учнів початкових класів з кращими зразками літературної казки; формування всебічного розвитку особистості дитини за допомогою використання інноваційних технологій; виховання інформаційної культури і культури читання; розвиток логічного та творчого мислення; формування у дітей любові і шани до книги, до рідної мови; залучення нових користувачів до бібліотеки.

Цікаво і змістовно проходили зустрічі. Проводилися літературні вікторини–презентації : « Герої якої казки зображені на малюнку?», «Хто автор цієї казки?», « Визнач за малюнком назву української казки», « Послухай уривок з казки і відгадай її назву», проведено бібліографічний огляд дитячої літератури, учні переглянули мутфільми за мотивами українських народних  і літературних казок , дізналися багато цікавого про життя і творчість українських письменників І. Франка, Л Українки, В. Сухомлинського, В. Нестайка, Л. Пшеничної, була оформлена книжкова  виставка нових надходжень  « Казка збирає друзів».

Учні 2 класу ЗОШ №1, активні читачі бібліотеки Федорчук Артур і Хомич Вікторія були нагороджені грамотами  за хороші знання українських літературних казок і любов до книги.

{jcomments on}