2016 рік проголошено Роком англійської мови Друк e-mail

Про це повідомив у своєму посланні до Верховної Ради України глава держави, підкресливши, що вивчення англійської мови є одним із пріоритетів «Стратегії сталого розвитку «Україна -2020»(Указ № 641/2015 від 16.11.2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні»).Ці книги стануть вашими помічниками  у вивченні англійської мови:

Візуальний словник англійської мови – це абсолютно новий різновид словника англійської мови, дає можливість навчатися мові засобами фотографічних картин та зорових образів для знаходження відповідних назв, термінів та понять, допоможе вивчати англійську мову через зорове сприйняття. Словник охоплює весь перелік предметів, процесів та явищ, що оточують людину. Створений для широкого загалу читачів. Словник відповідає  потребам тих, кому потрібна точна правильна термінологія, яка б відповідала широкому спектру власних або професійних потреб.

Великий сучасний англо-український українсько-англійський словник.  - Донецьк:ТОВ ВКФ «БАО», 2008.-1008с. 200000 слів. А також словник включає ряд додатків, зокрема найважливіші правила граматики, орфоепіїї, правила транслітерації, тобто широкий актуальний допоміжний матеріал, що стане у пригоді не тільки при перекладі з однієї мови на іншу, але знайде застосування в разі необхідності побудови зв’язного тексту будь –якого спрямування і будь –якої складності українською або англійською мовою.

Цікава англійська/Авт.уклад. В. Г. Куліш. – Д.:«Видавництво Сталкер», 2002.- 320с.: іл.Велика кількість доступного розважального матеріалу скоромовок, дитячих віршів і пісень, ігор – допоможе вчителям і батькам зацікавити малят вивченням англійської мови, а також буде сприяти запам’ятовуванню англійських слів і виробленню правильної мови. Книжку укладено з урахуванням програми з англійської мови для учнів молодших класів.

Завязкік О. В. , Тележнікова Т. М.Англо-український словник для дітей у малюнках.-Донецьк: ТОВ ВКФ «БАО», 2007.-64 с. Цей словник у малюнках стане першою сходинкою у навчанні дітей англійській мові. З його допомогою ваша дитина зможе значно поповнити свій лексичний запас. Під час роботи над словником використовувався принцип наочності: усі слова в ньому проілюстровані кольоровими малюнками. У словнику подано близько 300 слів, які розташовані за абеткою. Книгу доповнено словниковими темами та розвивальними іграми, які допоможуть дітям закріпити вивчений матеріал.Видання адресоване дошкільнятам і молодшим школярам, їхнім дбайливим мамам, татам, бабусям і дідусям, а також працівникам дитячих дошкільних закладів, учителям молодшої школи.