«Найкращий читач України – 2016» Друк e-mail

1 лютого 2016 року розпочав свій новий відлік найулюбленіший конкурс «Найкращий читач України» і змагання за подорож до Львова на фестиваль «Книгоманія».2 березня 2016 року в бібліотеці МШВ № 1 пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України» під гаслом «Читай на здоров’я».  Цей конкурс проводиться в нашій бібліотеці вже не вперше. В ньому оцінюється інтерес до читання, вітається любов до книги, вміння  виказувати свої думки та багатство словарного запасу учасників.В конкурсі приймали участь всі бажаючі учні 6-7 класів зі своїми командами підтримки. Форма проведення – творче змагання.   Учасники довели, що вони багатогранні і творчі  особистості і повинні  були розповісти про свого улюбленого літературного героя або прочитану книгу, що не вивчається за шкільною програмою (за вибором учасника).

Хорошими виступами порадували учні 6 класу: Бернацька Юлія (С. Дерманський  «Чудове Чудовисько в Країні Жаховиськ»), Кібук Олександра (Всеволод Нестайко «Чарівні окуляри»), Серко Карина  ( Пекарська Молгожата – Кароліна «Клас пані Чайки»),  Гладка Валентина ( Ізабель Абеді «Лола шукає подругу»),  Смужевич Анастасія (Льюїс Керролл «Аліса в країні чудес»), Новик Діана ( В. Гуріна «Кристал часу»);  учні 7 класу: Гаврилюк Ліна (Меррі Стівотер «Перевтілення», «Трепіт» і «Вічність»), Антосюк Ангеліна (Даніель Кіз «Квіти для Енджериона»).Переможцями першого етапу конкурсу стали: учениця  7- Б  класу Гаврилюк Ліна (книги Меррі Стівотер із серії «Вовки Мерсі – Фоллз»)  і учениця 6 - А класу Бернацька Юлія (книга  Сашка Дерманського «Чудове Чудовисько в Країні Жаховиськ»). Вітаємо переможців і бажаємо їм  нових творчих знахідок – і нехай переможе сильніший.