«Правила дорожні знай – життя своє оберігай» Друк e-mail

У рамках проведення  місячника «Увага! Діти на дорозі», у загальноосвітній школі  І-ІІІ ст. № 1 для учнів 5-9 класів було проведено квест «Правила дорожні знай – життя своє оберігай».Метою заходу було: поглибити знання учнів з правил дорожнього руху; продовжити формування уяви школярів про безпеку дорожнього руху під час пересування по вулицям та дорогам; а також - проявити креативність , швидкість та правильність  мислення в екстрених ситуаціях.Кожна команда представила  назву та девіз. Далі всі отримали план - схему. Учасники повинні були проявити креативність мислення, щоб отримати подальші завдання. На станціях учні отримували запитання щодо правил дорожнього руху, на які повинні були дати відповіді. На  зупинці «Пошукова» (в приміщенні бібліотеки МШВ № 1) командам пропонувалося знайти відповідь у книзі, що є на тематичній виставці «Правила дорожнього руху для дітей».

Важлива була правильність виконання завдань та швидкість, адже бонусні бали залежали від того, хто справиться з завданням раніше.

В результаті за підсумками усіх балів команди отримали:

ІІІ місце –  команда «Лісапедники» 9 клас

ІІ місце – команда «Євро діти» 7 клас

І місце – команда «Гарячі перці з Україною в серці» 8Б клас

Школярі були в захваті від проведення такого заходу. Переможців квесту нагородили грамотами