Про все цікаве у лютому місяці Друк e-mail

8 лютого за східним календарем вступає в свої права господиня цього року - Вогняна (Червона) Мавпа. Непередбачуваності їй не позичати. Тому, як кажуть астрологи, весь рік, що наступив можна буде порівняти з дивним сценарієм, який напише Мавпа, де кожен з нас може опинитися і співавтором, і виконавцем головної ролі.Пропонуємо книги, в яких розповідається про ці непересічні за інтелектом тварини:

Про тварин. 2 рівень: Книга для читання дітьми/Уклад. Н.С. Популяк.-Х.:Веста,2010.-32 с.: іл.

Тварини і рослини. Укладачі/ В. В. Гуріна,В.Г.Біляєв,-Х.: Белкар-книга, 2013.- 64с.: іл.

Енциклопедія про все на світі. Київ «Махаон-Україна», 2005.-249 с.: іл.

Що? Де? Як?: Популярна енциклопедія для дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку. – Х.: Белкар-книга,2006.-64 с. Іл.

Тварини: Дит.енцикл./ Авт.-упоряд. П.Р. Ляхов; Худож.: О.В. кардашук, О.В.Дєдова, - К.: Школа, 2004.-512 с.: іл.-(Я пізнаю світ).

Тварини-рекордсмени:[ Для мол. шк. віку]/авт. Тексту Ю. Амченков; Худож.: М. К. Лемейєр та ін.- К.: Махаон-Україна, 2004.-128 с.іл.- ( Твоя перша енциклопедія)