Книжковий фонд бібліотеки МШВ №1 поповнився новими книгами Друк e-mail

Книги « Казковими стежинами», « Подорож у країну ввічливості», В. Сухомлинського «Бути людиною», « Казка збирає зрузів», « У нас сьогодні свято», « Пори року», « Віршики для малят» та багато інших книг серій: « Сонечко», « Казкова мозаїка», « Промінець», « Веселка», « Казковий   світ», « Весело навчайся», « Книжка – картонка», « Книжка – панорамка», « Розвивайко» – це золота криничка скарбів народної мудрості  для читачів молодшого та середнього шкільного віку. До збірок ввійшли  народні і авторські казки,написані відомими українськими і зарубіжними авторами, найкращі вірші і оповідання, цікаві розповіді про дивовижний світ живої природи. Ці книжечки стануть для дітей  путівником у світ пізнання всього, що оточує нас.  На прикладах казкових персонажів діти зможуть осягнути складний світ людських взаємин,  навчаться відрізняти добро від зла, а також  здійснювати гарні вчинки, бути добрими, справедливими, захищати менших, поважати старших.

Разом з книгами « Що ? Де ? Як ?», « Тварини і рослини», « Хто? Що? Як? Коли?» серій : « Пізнаємо світ разом», « Дітям про все на світі» юні читачі вирушать у цікаву подорож світом рослин і тварин нашої планети, отримають відповіді на безліч найпопулярніших запитань. А унікальні енциклопедичні цікавинки та корисні поради допоможуть  не тільки розширити кругозір, а й легше орінтуватись у дорослому житті.

У серію  « Скарбничка школяра» ввійшли книги : «Українські легенди, прислів’я, лічилки, скоромовки, загадки». Ці книги – порадник і помічник для всіх, можуть бути використані як цікавий додотковий матеріал у навчальному процесі.

Тож берися до читання , любий маленький друже і поринь у світ знань, розваг та фантазій. Нехай над тобою завжди сяє сонце МУДРОСТІ І ДОБРА !

{jcomments on}