СтатистикаПро бібліотеку
Про роботу бібліотеки МШВ № 1 Дубровицької ЦСПШБ за 2013 рік

Бібліотека МШВ № 1 – центр інформаційної, бібліографічної та виховної роботи з дітьми.

 1.Робота бібліотеки спрямована на розв'язання таких завдань:

За допомогою комп’ютера та книги формувати у молодого покоління почуття патріотизму, гуманізму, виховувати гідних громадян своєї країни, всебічно розвинених, з високими моральними якостями. Також виховувати у читачів – дітей інформаційну культуру, навчити  орієнтуватися у потоці інформації, заохочувати  їх до самостійного  пошуку інформації в Інтернеті  та привернення уваги  батьків , вчителів  та інших  представників громадськості до діяльності бібліотеки у процесі збирання та акумулювання інформації та її проблемних питань.

Детальніше...
 
Інформатизація бібліотек. Впровадження нових технологій.

altВ бібліотеці працює комп’ютер, принтер. Придбано за платні послуги модем. Комп’ютер підключено до мережі Інтернет. Бібліотекар працює над створенням Web – сайту бібліотеки.

По системі Ірбіс створені власні МШВ № 1  електроні бази даних: книги – 414, краєзнавчі книги – 24, підручники – 133. Станом на 1.01.2011 року  електрона база даних МШВ № 1 становить -  571 запис ( книги і підручники ). Всіх записів у електронному каталозі – 27906. Формується фонд бібліотеки на нетрадиційних носіях: диски, електронні посібники тощо.

Детальніше...
 
Організація обслуговування читачів

Значну допомогу в задоволенні запитів користувачів бібліотеки надає створений у бібліотеці фонд тематичних папок, добірок матеріалів із різних галузей, а також папок, присвячених відомим діячам держави, історичним постатям, літераторам, діячам мистецтва науки і культури, папки на допомогу вчителям у навчально – виховній роботі, батькам із сімейного виховання тощо.

Детальніше...
 
Матеріально – технічна і технологічна бази

Бібліотека загальною площею 83. 9 кв.м. З них : для зберігання фондів ( підручників ) – 12. 1 кв.м..;  для обслуговування користувачів – 71.8 кв. м. (абонемент і читальний зал на 8 місць ). Бібліотечне обладнання : стелажі – 11, кафедра видачі – 1, столи – 5, книжкові шафи – 4, каталожна шафа -1. Зроблено поточний ремонт. Приміщення опалюється централізовано ( тепло – комунальне підприємство « Тепло сервіс» ).

Детальніше...
 
Основні показники діяльності бібліотеки

На 1 січня 2011 року книжковий фонд по бібліотеці становить 17479 примірників.
З них : 13133 – книг, 4271 – підручник, 66 – періодичних видань, 9 – електронних видань.
За мовами : 12261 – українською, 5218 – російською.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2