Зовнішня діяльність бібліотек

altБібліотека співпрацює з відділом освіти Дубровицької РДА, педагогічним колективом ЗОШ № 1 I -  III ступенів. Бібліотекар постійно приймала участь в засіданнях педагогічної ради школи, нарадах при директору, батьківських зборах. Теми виступів на педагогічних радах: «Спільна робота бібліотекаря і педагогів школи у національному вихованні учнів школи».

Бібліотека надає допомогу учням у вивченні та засвоєнні шкільних програм, організації навчальної діяльності та дозвілля дітей.

Бібліотека працює над поповненням бібліотечного фонду : видань з краєзнавства і народознавства, довідкової, науково – пізнавальної і дитячої літератури за рахунок надання платних послуг і проведення акції « Подаруй бібліотеці книгу», проводилися заходи щодо збереження книг у рамках акції « Живи, книго!». Цікавий факт - 14. 02. 2009 року випускницею школи ( 1979 рік ) Рабешко Оленою подаровано 242 книги на суму 8094 гривні ( словники, довідники, енциклопедії, художня і програмова література для учнів початкових  і старших класів ).